Dzień Babci i Dziadka - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 30.01.2024, 21:04

Dzień Babci i Dziadka

Tydzień w naszych świetlicach obfitował w twórczych pracach!

Uczniowie przebywający na świetlicy szkolnej przygotowali laurki dla swoich dziadków

A to wszystko dlatego, że już niedługo święto naszych kochanych Dziadków! Rysowaliśmy portrety babci i dziadka, tworzyliśmy kwiaty z origami, laurki z życzeniami, wyklejaliśmy serca a przede wszystkim rozmawialiśmy o tym jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają babcie i dziadkowie. Opowiadaliśmy o tym co lubimy z nimi robić, jakie potrawy u babci smakują najlepiej i jaką przygodę z dziadkiem wspominamy najcieplej.
W tym tygodniu obchodziliśmy też Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Urocze przygody wiecznie głodnego i poszukującego miodu Kubusia, a także jego przyjaciół. Przypomnieliśmy sobie charakterystykę postaci a także historie autora bajki. Po świetnej zabawie z odpadającym ogonkiem kłapouchego, przyszedł czas na pyszny poczęstunek w formie wafli z miodem uwielbianym przez głównego bohatera.