Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy „Przysłowie Prawdę Ci Powie – The Truth in a Proverb” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 28.04.2024, 21:12

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie zaprasza uczniów szkół podstawowych klas III – V do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Językowym „Przysłowie Prawdę Ci Powie – The Truth in a Proverb”

Zdjęcie przedstawia kobietę z długimi jasnymi włosami przeplecionymi kwiatami, która na drewnianym urządzeniu do wyrobu tkanin wyplata pajęczynę z płatków śniegu  i swoich włosów. Lewa połowa zdjęcia obrazuje wiosnę a prawa połowa zimę.

Zadanie konkursowe polega na przetłumaczeniu i zilustrowaniu wybranego przysłowia przez uczestnika konkursu. Prace należy przekazać lub przesłać na adres szkoły w terminie do 31 maja 2024r. do organizatorów konkursu:

• Katarzyna Kapuścińska: katarzyna.kapuscinska@sp4.lublin.eu
  • Iwona Gajkoś: iwona.gajkos@sp4.lublin.eu

Konkurs jest organizowany pod honorowym patronatem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Lublinie Pani Mgr Ewy Momot.