Mistrzostwa Polski Oyama i Kyokushin Karate - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 23.04.2024, 19:12

Mistrzostwa Polski Oyama i Kyokushin Karate

W miniony weekend, 20 kwietnia 2024 w Radomiu, odbyły się Mistrzostwa Polski Oyama i Kyokushin Karate.

Uczniowie naszej szkoły: Joanna Kwiecień, Leon Pastwa, Mateusz Szabat oraz Milena Bara oraz trener Ryszard Wadowski podczas Mistrzostwa Polski Oyama i Kyokushin Karate

Świetnie spisali się uczniowie naszej szkoły - Joanna Kwiecień - zostając Mistrzynią Polski oraz Leon Pastwa - zostając brązowym medalistą Mistrzostw. Oboje startowali w konkurencji kumite (walki). Oprócz nich startowali jeszcze inni uczniowie: Mateusz Szabat oraz Milena Bara. W zawodach wzięło udział ponad 500 zawodników z 63 klubów karate.

Tego dnia pan Ryszard Wadowski, prezes KS Oyama Lublin, który od wielu lat prowadzi zajęcia Karate Oyama w naszej szkole, został mistrzem polski w kumite (walki).

Serdecznie gratulujemy!