Niecodzienne odwiedziny - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 17.02.2024, 07:18

Niecodzienne odwiedziny

Dnia 9.01.2024r. dzieciom z oddziałów przedszkolnych złożyły wizytę Panie Policjantki. Podczas spotkania uczniowie pogłębili wiedzę na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Nauczyły się też, jak reagować w sytuacjach nieprzewidzianych zagrożeń.

Pani policjantka w odwiedzinach w oddziałach przedszkolnych

Panie Policjantki wielokrotnie przestrzegały dzieci przed osobami nieznajomymi i tłumaczyły, jak poważne mogą być konsekwencje zaufania obcej osobie. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały książeczki z serii „Lubelska Policja radzi”, a także odblaski na rękę. Dzieci podczas realizowanych zajęć były bardzo aktywne, chętnie odpowiadały i zadawały niełatwe pytania.

Wychowawczynie