„Powrót do przeszłości”, czyli zerówiaki Dziadkom - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 17.02.2024, 07:24

„Powrót do przeszłości”, czyli zerówiaki Dziadkom

Dzień Babci i Dziadka to rodzinne święta, będące wyrazem wdzięczności wnucząt za obecność dziadków w ich życiu. Dla upamiętnienia tych wyjątkowych dni, dzieci z oddziału przedszkolnego 0 „a” przygotowały dla Nich wyjątkową niespodziankę.

Uczniowie z oddziału przedszkolnego podczas przedstawienia z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uczniowie z okazji ich święta nagrali film zatytułowany „Powrót do przeszłości.” Ta krótka historia jest wspomnieniem dziadków o czasach ich przygód i perypetii, gdy sami byli jeszcze dziećmi.

Efekty naszej pracy można zobaczyć klikając w zamieszczony poniżej link: Dzień Babci i Dziadka - link do strony youtube