Wolontariat wspiera biegaczy - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 28.11.2023, 01:59

Wolontariat wspiera biegaczy

W dniu 17 września 2023 roku wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w imprezie sportowej „Jesienna Dycha” i „Przez metry po kilometry- cykl biegów dla dzieci i młodzieży”.

wolontariusze podczas biegów rozdają medale

Wolontariusze w biurze zawodów rozdawali pakiety startowe, na mecie, wraz z nauczycielami, wręczali medale i wodę. Zapraszali również uczestników biegów do przygotowanego przez organizatorów poczęstunku.

Wolontariat to doskonała okazja, by „od środka” poczuć atmosferę dużej imprezy sportowej i sprawdzić się w pracy organizacyjnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz współpracujący nauczyciele: Elżbieta Gustaw-Ducin, Elżbieta Dietrych, Monika Sokół, Iwona Gajkoś, Elżbieta Bliźniuk - Mańka

Koordynator biegu: Piotr Kitliński