Wolontariat - wspieramy biegaczy podczas biegu pamięci żołnierzy wyklętych - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 05.03.2024, 07:35

Wolontariat - wspieramy biegaczy podczas biegu pamięci żołnierzy wyklętych

03.03.2024 r. wolontariusze z SP 4 po raz kolejny wsparli swoimi działaniami organizację biegu „Wilczym tropem”.

uczniowie z wolontariatu szkoły pomagają podczas organizacji biegu

Dla uczczenia dnia pamięci żołnierzy wyklętych biegacze ruszyli na sześciokilometrową trasę po pagórkowatym terenie w Ogrodzie Saskim. Uczniowie zabezpieczali trasę, podawali uczestnikom wodę, wręczali medale oraz dopingowali zawodników. Pracowali również w biurze – wydawali pakiety identyfikacyjne.
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i pomoc!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz współpracujący nauczyciele: Elżbieta Gustaw-Ducin, Elżbieta Dietrych,Anna Kaczmarczyk – Choina, Anna Wożniak – Łakota, Elżbieta Bliżniuk – Mańka, Iwona Gajkoś, Agnieszka Ćwiklak

Koordynator biegu: Piotr Kitliński