Wolontariat - wspieramy biegaczy podczas biegu z okazji Święta Niepodległości - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 30.11.2023, 02:20

Wolontariat - wspieramy biegaczy podczas biegu z okazji Święta Niepodległości

11.11.2023 r. wolontariusze z SP 4 po raz kolejny wsparli swoimi działaniami organizację biegu „Chęć na pięć”. Dla uczczenia 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, biegacze i zgromadzona publiczność odśpiewali hymn Polski, a następnie ruszyli na pięciokilometrową trasę po wąwozie na Czubach.

Wolontariat - wspieramy biegaczy podczas biegu z okazji Święta Niepodległości

Uczniowie zabezpieczali trasę, podawali wodę uczestnikom, wręczali medale oraz dopingowali zawodników. Pracowali również w biurze – wydawali pakiety identyfikacyjne.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i pomoc!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz współpracujący nauczyciele: Elżbieta Gustaw-Ducin, Elżbieta Dietrych, Patrycja Ciosek, Katarzyna Kapuścińska, Agnieszka Sim

Koordynator biegu: Piotr Kitliński