Wyniki Międzyszkolnego Konkursu dla klas VI – VII szkół podstawowych pt. „My Mirror Reflection in Tolkien’s Hobbit ; There and Back Again” - „Moje Odbicie Lustrzane w Hobbicie Tolkiena; czyli Tam i z Powrotem” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 17.04.2024, 20:42

Miło nam poinformować, że dnia 12 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Lublinie został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs pt. "My Mirror Reflection in Tolkien’s Hobbit ; There and Back Again” - "Moje Odbicie Lustrzane w Hobbicie Tolkiena; czyli Tam i z Powrotem”.

Uczestnicy konkursu mieli zilustrować wybranego bohatera powieści Tolkiena Hobbit, opisać postać i uzasadnić swój wybór w języku angielskim podając, które cechy bohatera ich inspirują, oraz dlaczego chcieliby być tym bohaterem w powieści. Członkowie komisji oceniając prace wzięli pod uwagę treść i poprawność ortograficzną wypowiedzi, ogólny wyraz artystyczny oraz estetykę wykonania pracy.
Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

• Łukasz Konopiński kl. 6d
  • Natalia Kijek kl. 7a.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy: p. A. W. Łakota, p. J. Gawlik, p. K. Kapuścińska