Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego pt. "Kto to taki? Ptaki Cudaki" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 10.04.2024, 12:34

Plakat informujący o wynikach konkursu

Z przyjemnością informujemy o wynikach Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno- Literackiego pt. „Kto to taki? Ptaki Cudaki!” dla uczniów klas I- III lubelskich szkół podstawowych, którego celem było promowanie wiedzy na temat gatunków ptaków chronionych w Polsce, rozwijanie kreatywności, zdolności literackich oraz wyobraźni plastycznej. Wszystkie nadesłane prace spełniały kryteria konkursu i prezentowały wysoki poziom artystyczny. Uczniowie wykonali je w sposób barwny i oryginalny. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce dnia 5 kwietnia 2024 roku.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

W kategorii klas pierwszych:

• I miejsce: Melania Sztorc SP nr 15
  • II miejsce: Jakub Kuczyński SP nr 4
  • III miejsce: Barbara Pachowska SP nr 46
  • Wyróżnienie : Magdalena Orłowska SP nr 4

W kategorii klas drugich:

• I miejsce: Wiktor Karwat SP nr 30
  • II miejsce: Maja Mączka SP nr 39
  • III miejsce: Michalina Woś SP nr 4
  • Wyróżnienie : Michalina Zawada SP nr 46

W kategorii klas trzecich:

• I miejsce: Zofia Krawczyk SP nr 30
  • II miejsce: Milena Sprawka SP nr 33
  • III miejsce: Zuzanna Pawlak SP nr 33
  • Wyróżnienie : Mateusz Kowalski SP nr 33

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy od dnia 17.04.2024 r. (świetlica nr 10).

Organizatorzy: p. A. Woźniak- Łakota, p. D. Socha i p. M. Osinowska