Wyniki Szkolnego Konkursu dla uczniów klas III "Zostań małym ratownikiem" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 26.03.2024, 19:06

Wyniki Szkolnego Konkursu dla uczniów klas III "Zostań małym ratownikiem"

25 marca 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs dla uczniów klas III "Zostań małym ratownikiem", w którym uczniowie wykazali się wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolny Konkurs dla uczniów klas III

W konkursie brało udział 5 trzyosobowych zespołów. Uczniowie w części teoretycznej wspólnie rozwiązywali test składający się z 25 pytań. Następnie w części praktycznej udzielali pomocy w sytuacji utraty przytomności (ułożenie symulanta w pozycji bezpiecznej) oraz w przypadku zadławienia.
Komisja konkursowa brała pod uwagę wiedzę teoretyczną, umiejętności praktyczne podczas wykonywania czynności ratowniczych oraz współpracę uczniów w zespole.
Laureatem został zespół z klasy III c w składzie:

• Maria Dębińska
  • Anhelina Druchkovska
  • Tadeusz Wnuk

Wyróżnienie otrzymał zespół z klasy III b w składzie:

• Oliwia Kuśmierz
  • Kacper Kaniewski
  • Mateusz Łukawski

Zwycięski zespół z klasy III c weźmie udział w XIII Powiatowym Konkursie z zakresu udzielania pierwszej pomocy „Mały ratownik w akcji”.

Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym oraz dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom.

Organizatorzy: Jolanta Kosacka, Anna Morszczyzna