Wyniki Szkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego "Bezpieczne zabawy słowem malowane" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie

Tag img 30.01.2024, 15:57

Znamy i stosujemy zasady bezpiecznych zabaw zimowych!

Wystawa prac konkursowych

Miło nam poinformować, że dnia 22 stycznia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Lublinie został rozstrzygnięty szkolny konkurs literacko- plastyczny pt. "Bezpieczna zima słowem malowana". Zadanie polegało na wykonaniu plakatu prezentującego ciekawe formy spędzania czasu w okresie zimowym ze zwróceniem uwagi na zachowanie bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Obok rysunku należało umieścić krótki tekst, wiersz lub rymowankę.

Członkowie komisji wzięli pod uwagę zgodność z tematem, pomysłowość i oryginalność oraz staranność i estetykę wykonania pracy. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

W kategorii klas pierwszych:

• I miejsce: Magdalena Orłowska kl. 1 e
  • II miejsce: Nadia Kujawa kl. 1 e
  • III miejsce: Sandra Charamut kl. 1 d

W kategorii klas drugich:

• I miejsce: Paweł Więsek kl. 2 a
  • II miejsce: Michalina Woś kl. 2 e
  • III miejsce: Michalina Filarska kl. 2 c

W kategorii klas trzecich:

• I miejsce: Mateusz Łukawski kl. 3 b
  • II miejsce: Matvii Vashkovskyi kl. 3 b
  • III miejsce: Ksawery Lipniewski kl. 3 a

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Organizatorzy: p. D. Socha, p. A. W. Łakota, p. M. Osinowska